ER5001 KROSGLASS
search
  • ER5001 KROSGLASS
  • ER5001 KROSGLASS

ER5001 KROSGLASS Rowing cięty 4,5mm (cięte pasy) worek 25KG

ER5001 KROSGLASS Rowing cięty 4,5mm WOREK 25KG

 

Połączenie ze sklepem jest zabezpieczone certyfikatem SSL.

 

Szybka wysyłka

Rowing Szklany / Włókno Szklane

ROWING ER 5001

Długość odcinków rowingu ciętego: 4,5MM

Postać rowingu: pasma włókien ciętych

Rodzaj szkła: E

Masa netto opakowania jednostkowego: 25kg 

Rodzaj preparacji w rowingu, %: silanowa

Rowing Szklany produkowany jest ze szkła typu E, przez pocięcie równoległych pasm włókna ciągłego na odcinki 3÷6 mm. Pocięte pasemka posiadają bardzo dobrą integralność, wysoki ciężar nasypowy oraz krótki czas przesypu, co zapewnia doskonałe warunki w procesie przetwórstwa. Włókna te są odporne na na zmianę koloru w podwyższonych temperaturach. Pasma cięte posiadają preparację aminosilanową i przeznaczone są do wzmacniania tworzyw termoplastycznych, głównie poliamidów, a także tworzyw fenolowych metodami wtrysku i wytłaczania.

Włókna szklane i jego przetwory w postaci: maty szklanej, tkanin szklanych, rowingu czy jedwabiu są niepalne, obojętne chemicznie, absorbują wodę w minimalnych ilościach i praktycznie nie ulegają korozji wodnej. Nie ulegają też działaniu pleśni i procesowi gnicia, charakteryzują się wysoką opornością i wytrzymałością na przebicie, a niskie wartości przenikalności elektrycznej sprawiają, że stosuje się je w różnego rodzaju wyrobach dla przemysłu elektrycznego i elektrotechnicznego.

ZASTOSOWANIE:

- transporcie morskim i lądowym,

- lotnictwie,

- motoryzacji,

- budownictwie,

- drogownictwie,

- odlewnictwie

- metalurgii

- energetyce

- elektronice i elekrotechnice

- modelarstwie

Tkanina szklana produkowana z pasm włókna szklanego z jednakowym wątkiem i osnową. Włóknina wraz z żywicą poliestrową znajduje zastosowanie przy wzmacnianiu miejsc osłabionych korozją oraz jest idealnym sposobem na uzupełnienie braków w karoserii samochodowej spowodowanych przez korozję elementów, które w czasie eksploatacji samochodu narażone są na naprężenia mechaniczne, drgania i wibracje.

LA-ZS-MTMX-05587
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.